Наші переклади

Кілька років поспіль ми з психологами-магістрами денної та заочної форми навчання факультету психології та спеціальної освіти ДНУ імені Олеся Гончара перекладали деякі цікаві наробки зарубіжних колег — як правило, такої тематики, яку складно знайти українською чи російською мовами. Це посібники як для фахівців, так і для пересічних громадян — стосовно певних складних ситуацій, в які вони могла потрапити. С початком активної фази війни я, мої колишні студенти і друзі переклали ще значну кількість навчальних матеріалів. Нижче — всі наші переклади. Звертаю увагу, що вони зроблені з офіційної згоди авторів, які я отримала за зверненням.

межполокінна травма
Серце воїна
Серце воїна
помощь рядом
интервенции в травме
работа с людьми, пережившими потерю
помощь рядом
Читати далі

Ресурси для пошуку літератури за темою дослідження

Це — перелік ресурсів, які будуть вам корисні задля пошуку літературних джерел за вашою темою. Зверніть увагу, що тут немає посилань на навчальні посібники або книжки, адже для наукової роботи це не дуже релевантне джерело літератури. Самі автори часто впевнені, що їх посібник застаріває ще до того, як вийде з друку. Науковці переконані, що наука робиться у періодиці. Тому — вперед:

Читати далі »

Керівництво курсовими та дипломними роботами

Здесь — требования к курсовым и дипломным работам. Отдельно загрузите себе образцы оформления источников в списке литературы и внимательно их изучите. Как показал опыт, нужно отдельно оговорить: литература не дается в таблице! В файле, где приведены образцы, источники распределены в таблице, чтобы вам было удобнее их искать — как оформить ссылку на статью, учебник, автореферат, сайт и т.д. В итоге у вас должен получиться нумерованный список!

Читати далі »

Моя наукова робота

Тут – моя наукова робота, якою ви інколи цікавитесь. Нижче я розмістила автореферат своєї дисертації та деякі статті у зв’язку з моїми дослідженнями. Наприкінці кожної статті — інформація щодо того, де і коли вона була видана, щоб при бажанні ви могли на неї послатись.

Читати далі »

Тираж книги «Життєві кризи особистості: навчальний посібник»

Дорогие все! Я сделала очередной тираж своей книги «Життєві кризи особистості: навчальний посібник» и буду продавать – по 110 грн. за один экземпляр. Пишите, пожалуйста, если вдруг вам интересно (вот здесь оглавление), а если вы в другом городе – готова выслать ее вам «Новой почтой» (расходы за счет получателя).

Читати далі »